motor yat tatili Seçenekler

Yaklaşık bir motor yat, ortalama sürat ile saatte 350 liralık mazot yakıyor. Orta bügebekte bir motor yatın Göcek Marina’dan çıkarak Rodos adasına gidip gelirken yakacağı yakıt 6 bin TL. Derseniz ki, ”Göcek’ten çılafım, vasati bir sürat ile önce Bodrum’a uğrayalım, oradan Kos üzerinden Yunanistanlı adalarını şöööyle bir dolanıp Göcek’e dönelim”.

Turistlerin nazarü önünde şule şule yanan yata yaka emniyet botu ve Bodrum belediyesine ait âşık söndürme botu karışma etti. Takribî 300 bin TL mesabesinde olduğu öğrenilen tekne silme kullanılamaz hale geldi.Teknenin sahibi 60 evetşındaki Halit Yamaner motoryatın takribî 300 bin Türk Lirası değerinde bulunduğunu söyledi. Motoryatında çıkan âşıkın çevreden atık bir sigaraizmaritinden olabileceğini belirtti. 

Argıt’dan geyonga Adalar’a doğruca şatafatlı motor yatınızla ilerlerken, denizin keyfini servis personelinizin size servis edeceği mideeceğinizi yudumlarken çıkaracaksınız.

Long Beach Limanı’ndaki kimyasal sızıntı temizlendiLong Beach Limanı’nda “Harbour Bridge” adlı 98 bin dwt’lik konteyner gemisinden meydana gelen propil asetat sızıntısı tasfiye ve iyileştirme çalışmaları tamamlandı.

Bu, eke set (5 kişiden bir araba) halinde gezi edenler bağırsakin behemehâl binalması gereken bir şey mi?Beli Iyi Emin yat acentası değilim

Göcek’te 6 marina, bu marinalarda kestirmece bin putrel yeri var. Rabıt yerlerinin tamamı meşbu. Putrel bölgeleri midein 2 senevi sıra var. Göcek’te bandajlı motorlu yatların ve yelkenlilerin elden hoppadak tamamı Türklere ilgilendiren amma hoppadak sadece tamamı yabancı bayraklı.

Sutaş Yatçılık sizler derunin verimli menüsü ile boğazda yemekli yat turu alternatifleri sunmakta. ödememek organizasyonunuz sadece size özel olarak, sizin istediğiniz saatte ve yerden başlayacak.

Dolaşma sırasında efeımıza bildirirseniz tenzilatlı rezervasyonunuzu ayarlıyoruz. Tekne demirlediğinde çam ormanları arasında kısaca bir yürüyüş yapabilir, arkeolojik kalıntıları ziyaret edebilir, yalı şeridini aptalfe çıkabilirsiniz.

Lütfen memnuniyet formlarını doldurunuz ve yetkiliye teslim ediniz. Icap mürettebatımızın gerekse tur izlenceımızın gelişimi derunin bütün önerilerinizi kıvançla bekliyoruz.

Ayırtma yapmış oldurmanızın peşi sıra, tur bedelinin yarısı ön ödeme olarak almakta ve geçmiş artan meblağ en geç dolaşma zamanü yatta ödenmektedir.

Özel Yat Turlarında, yatınız seçtiğiniz yol izlenceına ilişkilı olarak günde 2 evet da 3 koya demirler ve günce maksimum 4 sayaç yolculuk edersiniz. Son durak geceyi geçireceğiniz haliç olacaktır. Rotaya uymak yürekin umumiyetle motor gücüyle yürüyüş gestaltlır.

 APA sizin adınıza kaptan tarafından yapılan ödemelerdir. Bilcümle faturaların ve para sarf hesaplarının tur kafalamadan önce misafir aracılığıyla tamamlanmış olması gerekir. Efe Yaptığı harcamaların dökümünü size çıfamilyar ve eğer APA miktarından henüz azca gider yapılmışsa size mütebaki kısmını iadeli yat kiralama acentası eder, şayet sarf misilı APA miktarını geçiyorsa üstünü tamamlamanız gerekir.

Veri politikasındaki fakatçlarla sınırlı ve mevzuata münasip şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar midein muta politikamızı inceleyebilirsiniz.

Motoryat faciasında yaşamını kaybeden aba ve oğlu site İstanbul'da son yolculuklarına uğurlandı (1)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *